Інтернет-магазин дитячих товарів

Комбінезон флісовий молочний

  • 332 грн


Оберіть


У холодну пору року для дітей є просто незамінною така річ, як флісовий комбінезон.

Фліс - це синтетична «шерсть» з поліестеру, теплий, добре «дихаючий» матеріал. Проводять фліс з готової синтетичної тканини. Її розкладають на рівній поверхні і за допомогою спеціальних валиків із дрібними гострими гачками «дряпають» верхній шар. Так виходить м'яка пухнаста поверхню, яка і визначає унікальні ізоляційні властивості флісу.

Одяг з флісу мало важить, тепла, міцніше деяких натуральних тканин. Фліс унікальний тим, що в одязі із цього матеріалу практично неможливо перегрітися. При будь темепература повітря дитина буде почувати себе під флісі комфортно. Також фліс пропускає вологу, не вбираючи її, а відводячи від тіла на поверхню. Тому флісові речі навіть у вологому стані зігріють дитини. Фліс дуже швидко сохне, залишається сухим і теплим навіть при підвищеній вологості.

Одяг з флісу довго зберігає первинну форму і за нею легко доглядати. Ці якості дуже важливі для дитячого одягу, який втрачає вигляд від частих прань.

Флісовий комбінезон можна використовувати як «поддёви» до верхнього одягу. Це допоможе зігріти Вашого малюка в зимову пору року, а восени і навесні його можна застосувати в якості самостійної одиниці. Тобто його цілком можна використовувати для прогулянок в колясці. Конструкція комбінезона створена таким чином, що його можна з легкістю одягнути і так само зняти. Це можливо завдяки тому, що змійка проходить від комірця і до кінця ніжки. Комбінезон декорований ексклюзивною вишивкою.

Характеристики
Склад Фліс - 100% поліестер.

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання огляду